ارزش‌هایی برای توسعه محصول
موضوعات داغ

خرید آنلاین خواروبار به سبک دلخواه مشتری

خرید از اینستا کارت

اینستاکارت یکی از بازیگران اصلی در زمینه خرید آنلاین خواروبار است که در طی سال گذشته و همزمان با تمایل مردم به خرید آنلاین به دلیل پاندمی، رشد چشمگیری داشته است.
در اینستاکارت مشتریان سفارش خود را از فروشگاه‌های نزدیک خود ثبت می‌کنند و یکی از دستیاران خرید آموزش‌دیده، با توجه به توضیحات و ترجیحات مشتری، به جای خرید می‌کنند. مشتری در طی خرید می‌تواند با دستیار خرید در تعامل باشد و کالای جایگزین، حذف کالا و اضافه کالای دیگر را درخواست کند و دستیار خرید خواسته‌های مشتری را برآورده می‌کند؛ گویی خود مشتری خرید کرده است. مشتری حتی زمانی که در منزل نیست نیز می‌تواند با خیال راحت سفارش بدهد و از دستیار خرید بخواهد سفارش او را پشت در بگذارد. با توجه به اینکه گروه قابل توجهی از مشتریان در زمان خرید به نکات مختلفی توجه می‌کنند، دستیاران خرید ملاحظات موردنظر آن‌ها را رعایت می‌کنند.

در اینستاکارت ۵۰۰ میلیون محصول قابل خرید وجود دارد، امکان خرید از ۴۰ هزار فروشگاه محلی و زنجیره‌ای فراهم است، بیش از ۵۵۰۰ شهر در امریکا و کانادا تحت پوشش آن هستند و هر سال میلیون‌ها سفارش تحویل داده می‌شود.

درآمد اینستاکارت:
۲۰۱۳: ۱۰ میلیون دلار
۲۰۱۴: ۱۰۰ میلیون دلار
۲۰۱۵: ۲۰۰ میلیون دلار
۲۰۱۶: ۳۵۰ میلیون دلار
۲۰۱۷: ۱۰۰۰ میلیون دلار
۲۰۱۸: ۱۸۰۰ میلیون دلار
۲۰۱۹: ۳۰۰۰ میلیون دلار

حجم سفارش‌ها در زمان کرونا ۵۰۰% رشد داشته است. در مورد محبوبیت اینستاکارت به طور خلاصه می‌توان گفت ارزش آن از ۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۸ به ۱۳ میلیارد دلار در سال ۲۰۲۰ رسیده است.
در این ویدیو ببینیم که دستیاران خرید چگونه این کار را انجام می‌دهند.

دکمه بازگشت به بالا