رشد هوشمندانه

به مناسبت سه سالگی دیسکاپ خدمت جدیدی را طراحی کردیم که باور داریم می‌تواند به شکل قابل توجهی نتایج کسب‌وکارها را تغییر بدهد. به همین دلیل این سرویس ویژگی اصلی خود دیسکاپ یعنی «رشد هوشمندانه» را بروز می‌دهد.

معرفی پکیج جدید دیسکاپ برای سال ۱۴۰۱:

۱. براساس تحقیقات روز دیسکاپ، راهکارهای جدیدی که باعث رشد موازی جنبه‌های اساسی کسب‌وکار شما می‌شود را شناسایی می‌کنیم و در عملی کردن آن‌ها تا رسیدن به تارگت‌ها، تیم شما رو همراهی می‌کنیم.
۲. سرویس‌های معقول ولی کم‌طرفدار که نتوانستند در ماه‌های متوالی به تارگت برسند را با خدمات مشابه ولی سودآور جایگزین می‌کنید.
۳. با استفاده از تحلیل داده (Data Analysis) و تحلیل کسب‌وکار (Business Analysis) به شما کمک می‌کنیم شش نوع اصلی مسایل روز کسب‌وکارتان را بهتر حل کنید.
۴. برای تامین مالی در سال جدید لازم است که استارتاپ شما به سرمایه‌گذار ارزش متقاعدکننده‌ای ارایه بدهد. به شما کمک می‌کنیم KPI موردنظر سرمایه‌گذاران را سریعتر به حد لازم برسانید.
۵. هر چقدر تحقیقات را در دیسکاپ جلوتر بردیم مشخص شد که جایگاه محکمتر برای هر استارتاپ، نیاز به مسیر منحصربفردی دارد؛ با توجه به فعالیت‌های مکمل این پکیچ، به جایگاه‌سازی درست و موثری برای استارتاپ شما می‌رسیم.
۶. از آنجاکه دیسکاپ یک پلتفرم محتوایی خلاق است و توانسته سودآور باشد، به شما هم کمک می‌کنیم با استفاده از روش‌ها و تکنیک‌های کم‌هزینه، کاربران اپلیکیشن خودتان را افزایش بدهید.

این پکیج چه مزیتی برای شما دارد؟

* برخلاف بسیاری از همکاری‌های رایج در فیلد مشاوره تخصصی و برون‌سپاری‌، این پکیج در هر مارکت به طور انحصاری برای یک بیزینس انجام می‌شود پس جای نگرانی برای آگاهی رقبای شما وجود ندارد.
* به دلیل همکاری با تیم داخلی شما به جای اضافه کردن یک تیم جدید، دانش و تجربه این خدمت درون مجموعه شما باقی می‌ماند.
* هیچ گونه هزینه اضافی یا پنهان تحمیل نمی‌شود. چرا که چند سرویس تخصصی را در یک سرویس جمع کرده‌ایم، کاهش زمان غیرمفید رفت‌وآمد با برگزاری آنلاین اکثر جلسه‌ها، فرایند کاری با توجه به پروسه داخلی شما بهینه می‌شود، به جای استخدام هزینه‌بر برای شما، تسک‌ها به طور بهینه و شناور توسط نیروهای فعال شما اجرا می‌شود و … باعث شده در شرایط سخت اقتصادی نگرانی برای پرداخت هزینه خدمات دیسکاپ نداشته باشید.

اگر پکیج امسال دیسکاپ را برای رشد کسب‌وکار خودتان مناسب می‌بینید برای شروع گفتگو کافی است به ما خبر بدهید.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
دکمه بازگشت به بالا