استارتاپ مسافرتی

مدل شراکت با استارت‌آپ‌های مسافرتی

 

علیرغم اینکه در کشور ما فرصت‌های بسیاری برای استارت‌آپ‌های مسافرتی وجود دارد، در کشورهای دیگر رقابت شدید است و یک استارت‌آپ جدید برای فاند گرفتن باید واقعا ارزش جدید و متفاوتی ارایه کند. با وجود صدها استارت‌آپ و شرکت مسافرتی آنلاین و میلیون‌ها مشتری که از خدمات آن‌ها راضی هستند، چه استارت‌آپی می‌تواند در راند اول ۷۵۰،۰۰۰ دلار سرمایه جذب کند؟

Stay22 استارت‌آپ دو ساله برای افرادی که برای شرکت در رویدادها سفر می‌کنند، طراحی شده است و پارتنرهای زیادی از جمله airbnb، HotelPlanner، Travelport، Booking.com، Hotels.com و Expedia دارد. در واقع به جای راه اندازی کسب و کار مشابه که شانس خیلی کمی برای رقابت با آن‌ها دارد، روی ایده کاربردی سرمایه‌گذاری کرده که مورداستقبال بازیگران اصلی این مارکت قرار گرفته است.

این استارت‌آپ فرایند رزرو هتل و سایر اقامتگاه‌های مسافرتی را برای این دسته از مسافران ساده می‌کند. پیدا کردن هتل‌های نزدیک به رویداد، مقایسه قیمت‌ها، مشاهده فاصله هتل‌ها با محل برگزاری رویداد و … را می‌توان به راحتی در stay22 انجام داد. همچنین برگزارکنندگان رویدادها نیز با در اختیار داشتن یک سیستم داینامیک مبتنی بر نقشه می‌توانند در هزینه و زمان خود صرفه‌جویی کنند. در واقع این استارت‌آپ به برگزارکنندگان امکان می‌دهد تا روی سایت خودشان به مشتریان خود مناسبترین هتل‌ها و اقامتگاه‌های ایربی‌اندبی را پیشنهاد بدهند؛ این کار از طریق ویجت نقشه اقامتی استارت‌آپ انجام می‌شود.

 

این استارت‌آپ اعلام کرده است که ارزش‌های زیر را ارایه می‌نماید:

  • بهبود تجربه مشتری: به مشتریان خود بهترین قیمت را روی هتل‌های نزدیک به رویداد موردنظرش ارایه کنید؛ به علاوه قابلیت live-availability (حذف هتل‌های رزرو شده) فراهم است.
  • صرفه جویی در زمان و هزینه برگزارکنندگان: نقشه، کارهای عملیاتی و رزرو هتل دلخواه مشتریان شما را از طریق پارتنرهایش انجام می‌دهد و شما کافیست روی اجرای عالی رویداد تمرکز کنید.
  • تنوع هتل‌ها: به دلیل شراکت با بزرگترین شرکت‌های مسافرتی، ۶.۵ میلیون هتل و اقامتگاه در ۲۰۰ کشور موجود است.
  • حذف مذاکره با صاحبان هتل‌ها: با stay22 دیگری نیازی به مذاکره با هتل‌ها ندارید و چون دقیقا به تعداد شرکت‌کنندگان خود اتاق رزرو می‌کنید، دیگر برای رزرو اتاق‌های بیشتر جریمه پرداخت نمی‌کنید.
  • یکپارچگی سریع و آسان: پیاده‌سازی نقشه روی پلتفرم شما بسیار سریع است و صرفا از طریق یک اسکریپت و تنظیم چند پارامتر ساده انجام می‌شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا