استارتاپ مسافرتی

پیش بینی قیمت پرواز و هتل با استفاده از AI

استارتاپ مسافرتی هاپر

این استارتاپ با استفاده از AI به پیش بینی تغییرات قیمتی پروازها و هتل‌ها می‌پردازد تا مسافران بتوانند با کمترین قیمت ممکن سفر کنند. هاپر ۲۷۰۰۰۰ هتل را با الگوریتم پیشرفته خود مانیتور می‌کند و در زمانی که قیمت‌ها افت می‌کنند به کاربرانش نوتیفیکیشن می‌دهد. کاربران علاوه بر تعیین مقصد، می‌توانند هتل(های) مورد نظرشان را مشخص کنند تا فقط برای آن‌ها مانیتور قیمت انجام شود. کمیسیونی که هاپر دریافت می‌کند بسته به نوع هتل متغیر بوده ولی حداکثر ۱۰% است.

یکی از قابلیت‌های هاپر جستجو در Private Deals است که اکثر افراد از آن‌ها بی خبرند و یا نمی‌دانند که می‌توانند از این آفر استفاده کنند یا خیر. هاپر پس از مانیتور این پیشنهادات، اگر کاربر واجد شرایط استفاده از آن باشد به او اطلاع می‌دهد.
۲۵% رزروهایی که از طریق این استارتاپ انجام شده توسط افرادی بوده که برای آن سفر برنامه‌ای نداشته‌اند و از پیشنهاد سفارشی شده هاپر استقبال کردند که از قوت‌های این استارتاپ محسوب می‌شود.

طبق آمار تک‌کرانچ ۲۰۱۹، ارزش این استارتاپ با ۱ میلیارد فروش در سال گذشته، ۱۸ میلیارد دلار ارزش پروازها و هتل‌هایی که کاربران آن امروز دنبال می‌کنند و ۴۰ میلیون دانلود، برابر با ۷۸۰ میلیون دلار است.

از آنجاکه بخشی از پیشنهادات هاپر لحظه آخری است، کسانی از این پیشنهادات بیشتر استقبال می‌کنند که می‌توانند بدون برنامه‌ریزی نیز سفر کنند. بنابراین شعار این استارتاپ بدین گونه است:«کمتر برنامه بچین، بیشتر سفر کن»

دکمه بازگشت به بالا