طرح حمایت از استارتاپ‌ها در زمان کرونا

کمپین «استارتاپ‌های آماده تغییر» چیست؟

با توجه به تاثیر شیوع کرونا روی استارتاپ‌ها که منجر به تعطیلی و زیان بسیاری شد، دیسکاپ در راستای مسولیت اجتماعی خود طرح حمایتی از استارتاپ‌ها را شروع کرده است. هدف کمپین «استارتاپ‌های آماده تغییر» معرفی تیم‌های قوی استارتاپی است که موفقیت‌هایشان تا قبل از کرونا، گویای تواناییشان برای ادامه فعالیت است. شما می‌توانید در بخش اندازه بازار به طور رایگان دستاوردهای کمی خودتان را اعلام کنید و پس از راستی آزمایی سریع، موفقیت‌هایتان به شبکه سرمایه‌گذاران، استارتاپ‌ها و فعالان کارآفرینی اطلاع داده می‌شود تا بتوانید پیشنهادهای ادغام، چرخش، مشارکت و … را دریافت کنید.

این گروه از مخاطبان از دیسکاپ برای شناسایی استارتاپ‌های بالقوه استفاده می‌کنند. با توجه به افزایش تبلیغات و رپورتاژهای آگهی، شناسایی استارتاپ‌هایی که رشد واقعی داشته‌اند نیازمند صرف زمان و بررسی بیشتری شده است. برای رفع این مساله و فراهم کردن فضای شفاف برای اعتماد بیشتر به استارتاپ‌ها، دیسکاپ ابتدا از صحت آمار عملکرد آن‌ها اطمینان کسب می‌کند و سپس منتشر می‌کند.

همچنین گروه دیگری از فعالان اکوسیستم استارتاپی با جستجوی آمار برترین استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین ایرانی از جمله دیجی کالا، اسنپ، کافه بازار، … از صفحه اول گوگل وارد دیسکاپ می‌شوند تا آمار دقیق استارتاپ‌ها را بدست بیاورند و در همین زمان با توانایی استارتاپ‌های آماده تغییر نیز آشنا می‌شوند.

عملکرد استارتاپ خود را می‌توانید با شاخص‌های مختلف اعلام کنید؛ در اینجا ۳۰ مثال از استارتاپ‌های ایرانی برای آشنایی بیشتر شما آورده‌ایم.

چطور در این کمپین شرکت کنیم؟

شما می‌توانید از طریق این بخش اقدام کنید؛ استارتاپ‌ها به ترتیب تاریخ درخواست معرفی می‌شوند.

شرکت در کمپین

چرا در دیسکاپ استارتاپم را معرفی کنم؟

دیسکاپ از یک سال گذشته تا حالا استارتاپ‌ها و کسب‌وکارهای آنلاین را در زمینه تحقیق و توسعه همراهی کرده و مشاوره و خدمات تخصصی به آن‌ها ارایه نموده است.
برای اینکه بدون دغدغه و با خیال آسوده بتوانید از خدمات دیسکاپ استفاده نمایید، مجوزهای لازم از جمله مجوز نشر الکترونیک از وزارت ارشاد، اینماد دو ستاره، مجوز ساماندهی و درگاه پرداخت اینترنتی از بانک ملت را دریافت کردیم.
از سوی دیگر دیسکاپ با شتابدهنده مستقر در دانشگاه تهران تفاهمنامه همکاری راهبردی دارد و مورد حمایت پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف و شتابدهنده دانشگاه صنعتی شریف قرار گرفته است.

دکمه بازگشت به بالا