نظرات همراهان دیسکاپ

Professional service with extensive attention to details. Highly recommended for all types of businesses looking for online solutions.

Payam Salehi
Sales and Marketing Manager at BMW

Discopp is a treasure of knowledge for startups, and established organizations that tend to adapt to the fast-paced changing environment to survive and succeed. Every entrepreneur and top manager in… نمایش کامل “nastaran”

Nastaran Simarasl
Assistant Professor of Strategic Management and Entrepreneurship at California State Polytechnic University-Pomona

مشخصه اصلي ايشان اين بوده كه هميشه دنبال يادگيري و ارتقا مهارت‌های فردي بوده. بر اساس همين ويژگي‌ها خانم چيت سازان كاري را كه انجام می‌دهند با علم و اگاهي… نمایش کامل “abedini”

Kaveh Abedini
Founder of Parseh

شما راه تازه‌ای در حوزه آنلاین هستید به شما تبریک میگم.

Reza Sadeghi
Independent Researcher

تبریک و خدا قوت به خانم چیت سازان که همیشه الهام بخش دوستان و همکاران فعال در حوزه فضای مجازی بخصوص استارتاپ‌ها بوده است.

Amir Tajik
Executive Manager at Tamasha

مجموعه فعالیت‌ها و تلاش‌های شما در سال‌های اخیر در روشن‌تر شدن وضعیت و شرایط بازار آنلاین کشور تاثیر بسزایی داشته است و انتشار گزارش‌های فوق با جزییات ارزشمند آن‌ها بسیاری… نمایش کامل “Discopp Testimonial”

Saman Mazaheri
Business Developer

یکی از چالش‌ها در راه‌اندازی و یا جذب سرمایه استارت‌آپ‌ها تخمین اندازه بازار و جمع‌آوری اطلاعات از رقباست که جای خالی شرکت‌های گردآورنده اطلاعات در مورد بازار رو به شدت… نمایش کامل “Parisa”

Parisa Mashhadi
Financial Planning and Analysis Team Leader at Cafe Bazaar

بنده مدتی است که با دیسکاپ آشنا شدم، معمولا نتایج تحقیقات کمی و کیفی که در رسانه‌های اجتماعی و وب سایت دیسکاپ منتشر می‌شود را مطالعه می‌کنم. اطلاعات ارزشمند و… نمایش کامل “Akradi”

Dariush Akradi
Co-founder of CPERSIA

یکی از موضوعاتی که دیسکاپ در آن وارد شده است بخش نمایش آمار اکوسیستم است که در این بخش بسیار موفق بوده و انتظار از سیستم دیسکاپ را بالا برده… نمایش کامل “Davood Farajzade”

Davood Farajzade
Managing Director at B-eta

اگر بخواهم دیسکاپ را در یک جمله توصیف کنم جمله “قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود” فکر میکنم بهترین توصیف باشد. اگرچه در دنیا آنقدر حجم اطلاعات زیاد است… نمایش کامل “Arjmandi”

Mohsen Arjmandi
Founder at ParticleB

مایلم که با توجه به دستاوردهای «دیسکاپ» در آستانه دوسالگی، آن را حاصل هم افزایی دانش، تجربه و تعهد برای گردش اطلاعات سودمند در محیط کسب‌وکار معنا نموده و برایتان… نمایش کامل “Omid Ava”

Omid Ava
Deputy Project Manager at SEKAF Co

نکته جذابی که وجود داره اینه که هر موقع به پیشنهادهای راهبردی تیم قویتون، گوش کردم، از همه جهات، چه پیشرفت در کسب‌وکارم و چه رشد مالی و …. سود… نمایش کامل “jahanvash”

Navid Jahanvash
Business Development Manager at Mahan Business School

من از اطلاعات بازار شما به کرات استفاده کردم
اگر اطلاعات داخل یک پنل بود و دیتا پوینت ها به روز رسانی میشد مثل یک اگریگتور خیلی خوب می‌شد؛… نمایش کامل “Ahmadreza”

Ahmadreza Rahim Bakhsh Nia
Business Development Consultant

Really appreciate your contents and I am your real fan. She really has bold impact on startup community, We really enjoy your content and It is our pleasure to co-operate… نمایش کامل “Amirreza Shafaat”

Amirreza Shafaat
CEO at Alpha Capital
  • (نظر شما به فارسی یا انگلیسی)
دکمه بازگشت به بالا